Naujas skonis Jūsų verslui

internetinės svetainės ir rinkodaros priemonių sukūrimas

Mes Jums nesiūlome tik sukurti internetinę svetainę,

remdamiesi geriausia praktika, mes pasirūpinsime visais būtinais efektyvios ir patrauklios internetinės svetainės komponentais: kokybišku dizainu, prasmingu turiniu, SEO optimizavimu, komunikacija ir Jūsų siekiamais rezultatais.

Internetinės svetainės sukūrimas

Specialiai Jūsų pasirinktai veiklai pritaikytos internetinės svetainės sukūrimas, jos struktūros sudarymas pagal Jūsų rinkos nišos tikslinio vartotojo psichologiją.

Soc. tinklų paskyrų sukūrimas

Facebook, Youtube, Twiter, Google +, Instagram ir kt. Jūsų veiklos tipui reikiamų soc. tinklų paskyrų ir jų vientiso dizaino sukūrimas bei susiejimas su internetine svetaine.

El. laiškų rinkodaros parengimas

Mailer Lite paskyros atidarymas, susiejimas su svetaine. Pirmos kampanijos iki 1000 el. paštų nemokamas siuntimas, duomenų bazės segmentavimas, laiškų šablonų paruošimas.

Komunikacijos strategijos sudarymas

Mokamų ir nemokamų informacijos sklaidos priemonių parinkimas, prekinio ženklo dizainas, pirminio turinio paruošimas ir trumpalaikio strateginio plano sudarymas.

Sukurtos svetainės perdavimo etape padarysime asmeninius vienos dienos internetinės svetainės valdymo mokymus, taip pat apmokysime dirbti su socialiniais tinklais bei el. laiškų siuntimo įrankiu.

Plačiau apie internetinės svetainės sukūrimą:

Svetainės aprašymas

Kad kuo geriau suprastume Jūsų veiklą, tikslinius vartotojus, teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, bus sudarytas specialus projekto aprašymo dokumentas.

Raktinių žodžių analizė

Atliksime Jūsų rinkos nišos raktinių žodžių analizę, tam kad žinotumėte, ką tiksliai pasirinkti, atsižvelgiant į tai, ko ieško vartotojai ir kokie raktiniai žodžiai yra konkurencingiausi Jūsų rinkoje.

Konkurentų analizė

Atliksime analizę, kurioje išnagrinėsime Jūsų konkurentus internetinėje erdvėje bei pateiksime išvadas ir rekomendacijas, kuriomis vadovaudamiesi Jūs galėsite imtis reikiamų veiksmų.

internetines-svetaines-kurimas
internetiniu-svetainiu-kurimo-paslaugos
Mobiliesiems pritaikytas dizainas

Jūsų svetainės dizainas ir struktūra bus pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, tam kad vartotojas galėtų lengvai naršyti ir atrasti reikiamą informaciją.

Atviro kodo TVS

Svetainė bus kuriama naudojant atviro kodo turinio valdymo sistemą, todėl kaip niekad lengvai galėsite redaguoti savo internetinę svetainę ir jos turinį.

Svetainės optimizavimas

Prieš internetinės svetainės publikavimą ir perdavimą Jums, mes ją pilnai patikrinsime ir atliksime SEO optimizavimą.

Užsiregistruokite dabar

ir mes pateiksime pagal Jūsų poreikius pritaikytą pasiūlymą