Apie mus

Kas mes? Ką mes veikiame? Kuo gyvename?

Mes tikime tuo, ką darome

ideabooz, tai internetinių projektų agentūra, kuri specializuojasi marketingo srityje. Mūsų pagrindinis darbo iššūkis – atrasti sprendimus, kurie generuotų rezultatus ir išspręstų Jūsų verslo problemas. Mūsų darbo proceso tikslas, kuo geriau pažinti Jūsų tikslinius klientus, suprasti jų poreikius, sukurti vertingą turinį, atrasti greičiausią būdą tapti matomais bei išmokyti Jus savarankiškai dirbti. Kaip internetinio marketingo agentūrai, mums yra labai svarbūs darbo rezultatai, todėl mes ruošiame komunikacijos planus, aiškiai ir informatyviai segmentuojame ir pristatome paslaugas, kuriame potencialių klientų pritraukimo bei jų konvertavimo į ilgalaikius klientus strategijas.

Mūsų patirtis

Komandos nariai turi ne mažesnę kaip keturių metų darbo patirtį internetinių projektų srityje.

Kompetencija

Nuolatos domimės naujovėmis, jas analizuojame ir išbandome prieš pritaikant klientams.

Nuoširdumas

Tikime, kad tik sąžiningo bendradarbiavimo dėka galime pasiekti geriausių rezultatų.

Ką mes darome

Mes turime daug patirties, kompetencijos ir įrankių kurti šiuolaikiškas pagal vartotojo psichologiją paremtas internetines svetaines ir įgyvendinti įvairias pardavimų ar reklamines kampanijas, kruopščiai sukurti įspūdingą turinį, optimizuoti jį pagal SEO standartus bei išskirtinai paskleisti po socialinius tinklus.

Kaip mes tai darome?

Kad pasiektume puikių rezultatų, mūsų komanda visada kruopščiai išanalizuoja kiekvieną projektą prieš pasirašant bendradarbiavimo sutartį. Nors ir esame internetinių projektų agentūra ir daugiausiai laiko dirbame internetinėje erdvėje, nepamirštame žmogiškumo, nes santykiai su klientu, jo poreikių ir idėjų supratimas yra svarbiausia kiekvieno projekto dalis.

Turite klausimų? Parašykite mums

Mes vertiname Jūsų laiką ir tikslus, suprantame, kaip sudėtingai gali atrodyti internetinių svetainių kūrimas ir marketingas, ypač kai tiek daug galimybių elektroninėje erdvėje. Jei ieškote sprendimų ir norite sužinoti daugiau apie mus, mūsų darbą, suplanuokime susitikimą.

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų įmonės pavadinimas

Jūsų svetainės adresas

Jūsų žinutė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258