Pasirūpinsime,

kad būtumėte gerai matomi ir žinomi

Internetinių kampanijų kūrimas

Dabartinėje konkurencingoje aplinkoje neužtenka tik turėti gražią svetainę. Siekiant pagerinti internetinius pardavimus, pritraukti didesnius srautus, reikia pasitelkti internetines kampanijas, kurios būtų tikslingai nukreiptos norimo pasiekti tikslo link. Internetinė kampanija, tai seka veiksmų ir priemonių, kurios tikslas pasiekti potencialų klientą ir jį konvertuoti į pirkėją.

Pagrindiniai įrankiai ir priemonės, konversijos didinimui:

Google Adwords

Pateikite klientams savo skelbimą, būtent tą akimirką, kai jie „Google“ ieško Jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Mokėkite tik tada, kai jie spustelės skelbimą, kad apsilankytų Jūsų internetinės svetainės puslapyje. Vieno paspaudimo kaina yra nuo 0,01 – 1 eur.

Facebook

Mažos reklamos kainos, milžiniškas vartotojų kiekis ir nepaprastai tikslus auditorijų nustatymas. Nesvarbu ar siekiate ilgalaikių ar trumpalaikių tikslų, populiarusis socialinis tinklas „Facebook“ siūlo vienas iš geriausių reklamos galimybių internete.

Pardavimų puslapiai

Viena efektyviausių internetinio marketingo kampanijų taktikų, padedanti konvertuoti svetainės lankytoją į potencialų klientą. Todėl, kiekviena kampanija turi turėti jai parengtą pardavimo puslapį, kuris būtų skirtas konkrečiai prekei ar paslaugai.

El. laiškų rinkodara

Viena iš efektyviausių priemonių ryšiui su klientais užmegzti ir palaikyti. Tinkamai paruošta el. laiškų rinkodaros strategija ir siuntimo įrankis leidžia greitai pasiekti didelį kiekį tikslinės auditorijos gavėjų ir suteikia didžiausią gražą už mažiausią kainą.

Parašykite mums

Mes vertiname kokybę ir suprantame, koks svarbus yra laikas. Jei turite klausimų, ieškote sprendimų ar norite sužinoti daugiau, užpildykite žemiau esančią formą.

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų įmonės pavadinimas

Jūsų svetainės adresas

Jūsų žinutė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258