Internetinių puslapių kūrimas

Internetinio puslapio kūrimas, tai ne tik gražus dizainas

Mūsų tikslas – ne tik gražių, bet ir efektyvių internetinių puslapių kūrimas

Remdamiesi geriausia praktika, mes pasirūpinsime visais būtinais efektyvios ir patrauklios internetinės svetainės komponentais: kokybišku dizainu, prasmingu turiniu, SEO optimizavimu, komunikacija ir Jūsų siekiamais rezultatais.

Internetinio puslapio kūrimas

Jūsų veiklai pritaikyto internetinio puslapio kūrimas, jo struktūros sudarymas pagal Jūsų rinkos nišos tikslinio vartotojo psichologiją.

Internetinės parduotuvės kūrimas

Įvairių internetinių parduotuvių kūrimas, pritaikant unikalius dizaino sprendimus bei tinkamiausią turinio valdymo sistemą.

Socialinių tinklų paskyrų kūrimas

Jūsų veiklos tipui naudingų socialinių tinklų platformų kūrimas bei optimizavimas, jų vientiso dizaino parengimas, tarpusavio susiejimas ir sujungimas su internetine svetaine ar el.prekybos platforma.

El. laiškų rinkodaros parengimas

Mailer Lite paskyros kūrimas ir atitinkamas parengimas el.laiškų kampanijoms: vienos kampanijos iki 1000 el. paštų nemokamas siuntimas, duomenų bazės segmentavimas, laiško šablono paruošimas.

Komunikacijos strategijos sudarymas

Efektyvių pardavimo kanalų kūrimas ir trumpalaikio strateginio plano sudarymas. Mokamų ir nemokamų informacijos sklaidos priemonių parinkimas, prekinio ženklo dizaino kūrimas ir pirminio turinio ruošimas.

Internetinių puslapių kūrimas užbaigiamas perduodant pilną prieigą prie turinio valdymo sistemos ir atliekant asmeninius vienos dienos mokymus, kurių metu taip pat pademonstruojame, kaip dirbti su Jums sukurtais socialinių tinklų kanalais bei el. laiškų siuntimo įrankiu.

Gaukite unikalų internetinio puslapio eskizą

Mes Jums paruošime internetinio puslapio eskizą pagal Jūsų potencialių pirkėjų poreikius ir naršymo internetinėje erdvėje elgseną bei numatysime tolimesnę Jūsų internetinio puslapio funkcionalumo viziją.

Internetinių puslapių kūrimas detaliau

Internetinio puslapio kūrimo aprašymas

Kad kuo geriau suprastume Jūsų veiklą, tikslinius vartotojus, teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, bus sudarytas specialus projekto aprašymo dokumentas.

Raktinių žodžių analizė

Atliksime Jūsų rinkos nišos raktinių žodžių analizę, tam kad žinotumėte, ką tiksliai pasirinkti, atsižvelgiant į tai, ko ieško vartotojai ir kokie raktiniai žodžiai yra konkurencingiausi Jūsų rinkoje.

Konkurentų analizė

Atliksime analizę, kurioje išnagrinėsime Jūsų konkurentus internetinėje erdvėje bei pateiksime išvadas ir rekomendacijas, kuriomis vadovaudamiesi Jūs galėsite imtis reikiamų veiksmų.

internetinio puslapio kurimas
internetiniu svetainiu kurimas
Mobiliesiems pritaikytas dizainas

Jūsų internetinio puslapio dizainas ir struktūra bus pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, tam kad vartotojas galėtų lengvai naršyti ir atrasti reikiamą informaciją.

Atviro kodo TVS

Internetinio puslapio kūrimas bus atliekamas naudojant atviro kodo turinio valdymo sistemą, todėl kaip niekad lengvai galėsite redaguoti savo internetinę svetainę ir jos turinį.

Internetinės svetainės optimizavimas

Prieš puslapio publikavimą ir perdavimą Jums, mes pilnai patikrinsime jo funkcionalumą ir atliksime SEO optimizavimą.

Atlikti projektai

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258