Pasiekite savo

tikslus ir užtvirtinkite konkurencinį pranašumą

Marketingo strategija

Marketingo strategijos kūrimo tikslas yra padidinti pardavimus ir pasiekti ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Šį procesą paprastai pradedame nuo verslo vidinės ir išorinės aplinkos analizavimo. Prieš sudarant marketingo strategiją reikia suvokti daugelį išorinės aplinkos veiksnių, įskaitant technologinius, ekonominius, kultūrinius, politinius ir teisinius aspektus. Marketingo strategijos planams per atitinkamą laikotarpį pasiekti, numatome konkrečių veiksmų planą. Ruošiame tiek trumpalaikes tiek ilgalaikes marketingo strategijas.

Internetinio marketingo strategija

Pagrindiniai įrankiai naudojami internetinio marketingo strategijai  yra internetinė svetainė, pardavimo puslapiai, socialiniai tinklai, elektroninių laiškų siuntimo programos, įvairių formų reklamos. Pagal sukurtą marketingo strateginį planą apjungus visus šiuos įrankius ir išlaikant vienodą stilių ir įvaizdį sukuriame žinomumo didinimo, reklaminę ar pardavimo kampaniją.

.

internetinio-marketingo-strategijos

Kodėl verta samdyti mus?

Mes tapsime Jūsų verslo dalimi ir partneriu, kuris rūpinsis Jūsų verslo rezultatais. Mūsų komanda ne tik kurs idėjas, bet jas įgyvendins ir analizuos rezultatus.

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite žemiau esančią formą, kurioje galite pateikiti Jums rūpimus klausimus, o mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti.

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų įmonės pavadinimas

Jūsų svetainės adresas

Jūsų žinutė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258