Mes visada

su malonumu pasidalinsime savo žiniomis

Individualūs mokymai įmonėms

Visų mokymų programas ruošiame individualiai pagal Jūsų poreikius ir turimas žinias. Tiksliai išsiaiškinti Jūsų žinių lygį padeda mūsų paruoštas klausimynas, o esant poreikiui gyvas susitikimas ar skambutis. Mokymų metu suteikiame visus praktinius įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte savarankiškai dirbti. Po mokymų perduodame mokomąją medžiagą skaidrių ir video formatu.

Pardavimų kampanijų mokymai

Vienos dienos pardavimų kampanijų ruošimo ir valdymo mokymai. Mokymų metu pristatome skirtingus įrankius ir taktikas, kuriomis naudodamiesi sukursime efektyvius pardavimų kanalus Jūsų verslui. Mokymų kaina: Iki 3 trijų žmonių 600 eur. Jei grupė didesnė, kainą deriname individualiai.

Vidinio ir išorinio SEO mokymai

Vienos dienos vidinio ir išorinio SEO sudarymo mokymai. Mokymų metu parodysime, kaip tinkamai optimizuoti internetinės svetainės turinį bei užtikrinti aukštas svetainės pozicijas organinėje paieškoje. Mokymų kaina: Iki 3 trijų žmonių 500 eur. Jei grupė didesnė kaina deriname individualiai.

Google AdWords ir remarketingo mokymai

Vienos dienos Google AdWords ir remarketingo mokymai. Mokymų metu mokiname reikalingų teorinių žinių ir pateikiame praktines užduotis, kurios užtvirtina įgautas žinias ir padeda savarankiškai dirbti. Mokymų kaina: Iki 3 trijų žmonių 400 eur. Jei grupė didesnė kaina deriname individualiai.

Elektroninių laiškų marketingo mokymai

Šešių valandų elektroninių laiškų marketingo mokymai. Mokymų metu didžiąją laiko dalį skiriame praktinėms laiškų ruošimo užduotims ir statistikos analizavimui. Žinoma, nepamirštame ir teorijos. Mokymų kaina: Iki 3 trijų žmonių 270 eur. Jei grupė didesnė kaina deriname individualiai.

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite žemiau esančią formą, kurioje galite pateikti klausimus apie dominančius mokymus. Gavę Jūsų užklausą mes susisieksime su Jumis ir pateiksime mokymų programos pasiūlymą.

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų įmonės pavadinimas

Jūsų svetainės adresas

Jūsų žinutė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258