Pradėkime Jūsų idėjų realizavimą

Norite ne tik gražaus, bet ir funkcionalaus internetinio puslapio, sukurkime jį kartu. Mūsų komanda pasiruošusi susipažinti su Jūsų verslu, išanalizuoti Jūsų tikslus ir paruošti naujos internetinės svetainės struktūrą su siūlomos strategijos aprašu ir unikaliu Jūsų internetinio puslapio eskizu, kuris taptu atspirties taškas link naujo internetinio puslapio. Viskas, ką Jums reikia padaryti – atsisiųsti ir užpildyti mūsų paruoštą projekto aprašymo klausimyną bei pasidalinti savo atsakymais.

Tik 3 žingsniai sėkmingo rezultato link

Atsisiųskite

specialiai Jums paruoštą, internetinio puslapio dizaino ir funkcionalumo aprašymo klausimyną, kuris sudarytas iš svarbiausių klausimų, padėsiančių išgryninti idėjas.

Atsakykite

į visus pateiktus klausimus, nes kiekvienas Jūsų atsakymas padės kuo tiksliau paruošti Jūsų naujo internetinio puslapio viziją, įsigilinti į Jūsų verslo rinkos nišą bei lūkesčius.

Pasidalinkite

užpildytu klausimyno dokumentu su mumis ir mes Jums parengsime unikalų pradinio puslapio dizaino eskizą bei tolimesnę internetinės svetainės funkcionalumo viziją.

Nurodykite, kokiu el.pašto adresu norite gauti dizaino aprašymo klausimyną.

Mūsų tikslas – ne tik gražių, bet ir efektyvių internetinių puslapių kūrimas

Mes paruošime titulinio puslapio eskizą Jūsų internetinei svetainei. Mūsų specialistų komanda išanalizuos Jūsų pateiktą informaciją,  kruopščiai įvertins Jūsų verslo rinkos nišą, teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus. Internetinio puslapio eskizas bus sudaromas pagal Jūsų tikslinės vartotojų auditorijos poreikius ir potencialaus pirkėjo naršymo internetinėje erdvėje elgseną. Taikysime tik geriausius praktikoje patikrintus sprendimus ir pasirūpinsime būtinais efektyvaus ir patrauklaus internetinio puslapio komponentais bei numatysime tolimesnę Jūsų internetinės svetainės funkcionalumo viziją.

Atlikti projektai

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus įmonės teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus, išanalizavus verslo rinkos nišą bei numatytus strateginius tikslus. Pateikiame kelis internetinių svetainių pavyzdžius.