Pasirūpinkite,

kad būtumėte gerai matomi paieškos sistemose

SEO - svetainės optimizavimas paieškos sistemoms

Dabartinėje konkurencingoje aplinkoje neužtenka tik turėti gražią svetainę. Siekiant pagerinti internetinių svetainių pozicijas paieškos sistemose, optimizuojame kiekvieną svetainę individualiai atsižvelgdami į Jūsų rinkos nišos konkurencijos ypatybes. Naudojame naujausius įrankius ir technologijas, remiamės geriausia praktika.

SEO auditas

Nuolatos kintant paieškų sistemų algoritmams, būtina žinoti, kad daromos investicijos į svetainės optimizavimą yra naudingos, todėl siūlome periodiškai atlikti svetainės SEO auditą ir sužinoti, kokia yra Jūsų svetainės būklė.

Vidinis SEO

Kuriant svetainės struktūrą, svarbu tinkamai optimizuoti visą turinį, kad jis taptų gerai vertinimas ir atitiktų paieškų sistemų algoritmus. Tik teisingai atlikus visus veiksmus yra gaunamas ilgalaikis norimas rezultatas paieškos rezultatų pozicijose.

Išorinis SEO

Norėdami užtikrinti internetinių svetainių aukštas pozicijas organinėje paieškoje, vadovaujamės skirtingais Google paieškos sistemos nurodytais kriterijais, kurių yra net 200 ir žinoma pačiu svarbiausiu, kokybiškomis atgalinėmis nuorodomis.

SEO mokymai

Norite išmokti savarankiškai optimizuoti savo internetinę svetainę, sužinoti kaip tinkamai atlikti vidinio ir išorinio optimizavimo procesą bei pasidaryti SEO auditą? Užsisakykite SEO mokymus, apie kuriuos daugiau informacijos rasite čia.

Parašykite mums

Mes vertiname kokybę ir suprantame, kaip sudėtingai gali atrodyti internetinių svetainių optimizavimas. Jei turite klausimų, ieškote sprendimų ar norite sužinoti daugiau, kuo galime būti Jums naudingi, susisiekite su mumis.

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų įmonės pavadinimas

Jūsų svetainės adresas

Jūsų žinutė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258