Padidinkite

savo verslo matomumą ir žinomumą

Socialiniai tinklai, tai Jūsų įvaizdžio dalis

Šiuolaikinėje skaitmeninio marketingo erdvėje negana turėti vien tik gražią ir funkcionalią internetinę svetainę, tam kad neatsiliktumėte nuo rinkos naujovių būtina save publikuoti socialiniuose tinkluose. Egzistavimas socialiniuose tinkluose yra būtinas kiekvienam verslui, tik labai svarbu, kokius tinklus ir kokią komunikaciją juose pasirinksite. Būkite matomi ir randami pagrindiniuose Jūsų tikslinės auditorijos lankomose platformose.

Neignoruokite socialinių tinklų

Svarbiausia turėti aiškų strateginį planą ir tinkamai pasirinkti, kokį įvaizdį juose norite susikurti bei kaip aktyviai dalyvauti socialinėje erdvėje.

Jeigu Jūs dar nesate tikri ar Jums to reikia, štai keletas socialinių tinklų privalumų

Prekinio ženklo žinomumo didinimas

Socialiniai tinklai, tai dar vienas papildomas informacijos sklaidos kanalas Jūsų marketingo žinutei. Pagal tyrimų duomenis, šiandieninė visuomenė socialiniuose tinkluose kasdien praleidžia nuo pusvalandžio iki dviejų valandų, naršo, ieško, bendrauja ir dalinasi informacija. Štai kodėl Jūs taip pat turite bendrauti, parodyti save savo produktus ir paslaugas, didinti savo prekinio ženklo žinomumą ir pripažinimą.

Pardavimų konversijos pokyčiai

Naudodamiesi socialiniais tinklais Jūs įgyjate daugiau galimybių padidinti savo pardavimų konversiją. Tinkamai parengtos komunikacijos pagalba, su kiekvienu įrašu savo socialinių tinklų platformose Jūs pasiekiate tiek esamus klientus tiek pritraukiate potencialius pirkėjus, sukeliate jų susidomėjimą ir galite realiu laiku su jais bendrauti. Tokiu būdu didinti pasitikėjimą Jūsų siūlomomis paslaugomis ar produktais.

Esamų klientų lojalumas

Atliktų tyrimų duomenys rodo, kad įmonės, kurios su klientais bendrauja socialiniuose tinkluose išlaiko daug didesnį jų lojalumą. Klientai, kurie pažįsta prekinį ženklą ir domisi jo teikiamu asortimentu, o taip pat yra kasdieniai socialinių tinklų vartotojai, žinoma ieškos apie Jus informacijos socialiniuose tinkluose ir taps Jūsų sekėjai, o jei Jūs būsite randami ir aktyvūs, Jūs būsite mėgiami.

socialiniu-tinklu-administravimas
socialiniu-tinklu-administravimas

Norite pasikalbėti apie savo projektą? Susisiekite su mumis +370 670 72258